Meie tänud!

Kõnnirobot Lokomat projekt on olnud pikaajaline, alates 2007.a.-st, kui meie soovidele ja unistustele muretseda Eestisse kõrgtehnoloogiline taastusravi vahend reageeris pr. Elle Kull, kes võttis heategevuskampaania käivitamise enda peale. Vahendi maksumus oli 3,5 miljonit krooni.

Projektile panid aluse Andres Herkel, Lauri Vahtre ja Ott Lumi, tänu kelle toetusele saime tehtud esimese sissemakse ja aparaadi juuliks, 2008.a. Eestisse.

2009.a. osamakse oli 1,36 miljonit krooni, abistasid MTÜ Heategevuskeskus, Ameerika Eesti Fond eesotsas hr. Ago Ambrega, ETV, Kanal 2, AS Tridens, mitmed eraisikud, Frantsiskus OÜ eesotsas hr. Tõnu Parmastoga, AS Arco Vara, Elion oma Emadepäeva kontserdiga, Ericsson, EMT, Elisa, Kalevi Kommivabrik, palju muusikuid Olav Ehala laulude kontsertidega.

2010.a. osamakse oli 63 000 eurot. Täies mahus toetas selle osamakse tasumist Šveitsi Vabariigi Valitsus meie Sotsiaalministeeriumi  ja Rahandusministeeriumi toetusel.

AITÄH kõikidele headele inimestele kodus ja välismaal!

Kasutame Lokomat treeninguid iga päev selja- ja peaaju traumadega peamiselt noorte poiste  ja tüdrukute rehabiliteerimisel, kes on uljusest teinud autoavarii või hüpanud tundmatus kohas vette ja murdnud kaela.

Patsientide ja nende pereliikmete nimel,

M.Dr. Riina Kallaste