Kopressioontoodete müük

Adeli Rehabilitatsioonikeskus on alustanud koostööd kompressioontoodete maaletooja MediPlus-iga. Müüdavate toodete nimekiri ja hinnad on toodud eraldi valikus “Meditsiinivahendid”. Adeli on sõlminud vahendite rahastamise lepingu Eesti Haigekassaga, kes tasub enamike toodete hinnast 90%.

Terviseameti teavitus koroonaviiruse kohta

Hea Eesti inimene!     Kui oled tulnud riskipiirkonnast või kokku puutunud koroonaviirusesse haigestunuga, jää kaheks nädalaks koju ja jälgi sel ajal oma tervist. Riskipiirkondade kohta saad infot: www.terviseamet.ee/riskipiirkonnad     Pea meeles! Praegu on gripihooaeg ja liikvel on erinevad nakkushaigused, mille sümptomid on koroonaviirusega sarnased.     Palaviku, köha või hingamisraskuste korral küsi nõu perearstilt või perearsti nõuandeliinilt… »»»

Tasulistest teenustest loobumine või mitteilmumine

Adeli meeskond soovib meelde tuletada järgmist reeglit tasuliste teenuste kohta: Tasulistest teenusest loobumine või mitteilmumine: 1. Kui klient on tasunud teenuse eest ettemaksu ja tühistab broneeringu vähemalt 3 tööpäeva enne vastuvõtu kuupäeva, tagastatakse ettemaks täies ulatuses. 2. Broneeringu tühistamisel vähem kui 3 tööpäeva enne vastuvõtu kuupäeva tagastatakse 50% tasutud teenuse summast. 3. Kui klient ei ilmu teenusele mistahes… »»»

L.I.F.E Biofeedback teraapia

Adeli Rehabilitatsioonikeskuses on kasutusele võetud L.I.F.E Biofeedback teraapia, mis on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia. See hõlbustab psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused püsitulemuste saavutamiseks. Täpsem info teraapia kohta: http://www.adeli.ee/biofeedback-teraapia/ ja https://bioresonants.ee/bioresonantsteraapia/.