Töötajad

Juhatus

Ahti Kallaste
Juhatuse esimees

Arstid

   

Riina Kallaste 
Taastusraviarst 

 

     

Urve Õim                                              Anne Perli
Lasteneuroloog                                   Neuroloog

 

Anait Vashchenko
Õde

 

Füsio- ja tegevusteraapia osakond

     

Maria Ivantšenko                             Natalja Deidei
Füsioterapeut                                      Füsioterapeut

 

     

Maari Sinilaid                                     Paula Tiiman
Füsioterapeut                                      Füsioterapeut

 

     

Tuuli Sirk                                              Silver Türk
Füsioterapeut                                      Füsioterapeut

 

     

Kaili Kriisa                                           Diana Jermiškina
Füsioterapeut                                      Füsioterapeut

 

   

Ragne Reiman                                   
Laste füsioterapeut

 

     

Paula Tiiman                                       Eva Suits                                                      
Lümfiterapeut                                      Lümfiterapeut     

 

     

Katrin Klementsov                                                         
Tegevusterapeut                                

 

     

Irina Stelmahhova                           Ahti Luhakivi
Lastemassöör ja imikute                 Massöör                                                                                                    arendusravi

 

Kõne ja kognitiivse teraapia osakond

     

Mare Revin                                          Anti Valk
Psühholoog                                          Psühholoog

 

     

Oksana Melnichuk                          Svetlana Smirnova 
Psühholoog                                          Psühholoog                                          

 

Yuliya Chicherina                        
Psühholoog                                          

 

     

Mihhail Beljajev                                Iuliia Rapatskaia
Kliiniline psühholoog                       Kliiniline psühholoog

 

     

Evi Tammeveski                               
Eripedagoog ja loovterapeut      

 

     

Kadi Lukanenok                               
Logopeed (eesti)                                 

 

     

Irina Zamatajeva                              Svetlana Alševskaja
Logopeed (vene)                                 Logopeed (vene)

 

Tööalase Rehabilitatsiooni koordineerimine

     

Tiina Kalda                                           Margit Roodla
Koordinaator                                        Administraator

 

Sotsiaaltöötaja

Tiina Kalda
Sotsiaalpedagoog

 

Administratiiv- ja majandusosakond

Agnes Napp
Osakonna juhataja

 

Administraatorid

     

Eve Leinola                                          Ülle Laut

 

     

Irina Pirogova                                    Pille Simmo

 

Perenaised

     

Oksana Pasitšnik                            Olga Fadeeva